субота, 31 січня 2015 р.

"Читаємо книги В.Нестайка разом"
Працівники бібліотеки  спільно з Національною скаутською організацією «Пласт», провела літературні читання творів найвідомішого  сучасного українського письменника і казкаря Всеволода Нестайка, приурочені 85-й річниці від дня народження .
Твори читали:
Жора Потапчук - DJ Salvador, ведучий
Захар Ткачук - громадський діяч
Андрій Тимчук "Тіма"-вокаліст  гурту «ФлайzZzа»
Олег Лапковський - голова скаутської організації «Пласт»
Василь Гриб - заслужений артист України
Валерія Волянюк - читачка бібліотеки
Всеволод Нестайко – улюбленець мільйонів дітей. Він  дитячий письменник з Божою милістю. Його книжки, зокрема «Тореадори з Васюківки», «Незнайомка з Країни Сонячних Зайчиків», «Незвичайні пригоди в лісовій школі», стали популярними не лише в Україні, а й далеко за її межами.У творах Всеволода Нестайка веселі, розумні, жваві, дотепні, сміливі маленькі герої в різних життєвих ситуаціях, іноді зовсім химерних, а часом і відверто драматичних виявляють неабияку кмітливість, почуття гумору і людяність. Поряд з персонажами постійно присутній ще хтось – це сам автор, його лагідна й весела душа
Його трилогія «Тореадори з Васюківки» стала українським бестселером. Її внесено Міжнародною радою з дитячої та юнацької літератури до Особливого Почесного списку Г.-К. Андерсена «як один з найвидатніших творів сучасної літератури для дітей».
      Читання книг Нестайка зачарували усіх присутніх своїми пригодами, веселістю та дотепністю,адже у своїх творах автор стверджуює добро, чесність, відкритість і засуджуючи зло, малодушність, заздрість.
       Після кожного прочитаного уривку  дітям ставили запитання про прочитане на уважність, на які  вони жваво відповідали та заробляли «бали». Найактивніші  отримали подарунки. Ними стали: Дмитроца Роман, Попко Віталій, Якимова Дарина та Глембоцька Алла.
   Зустрічі у бібліотеці з цікавими людьми спонукають дітей до активного читання та пізнання, популяризації української книги. Запрошені до читання творів автора  ближче познайомились із дітьми, розповіли про себе та всі разом поринули у цікавий, безтурботний світ дитинства.
    Гості зустрічі побажали дітям багато читати, більше спілкуватись  та активно відвідувати бібліотеки.
    «Якщо хочете чогось досягнути у житті, – читайте, потім скажете: « Це було круто!» - Жора Потапчук (DJ Salvador).

Немає коментарів:

Дописати коментар