Бібліотека - територія дитинства.

7.06.2024

Літературна зустріч із Марічкою Муляр
🔵 День у ББібліотека-філія 10 Луцької міської ЦБС видався натхненним, адже мали приємність разом з учнями літного табору Луцька гімназія 7 зустрітись з Марічкою Муляр Марічка Вогник-Руденька і почути її беззаперечно чудові дитячі вірші та добру мотивуючу казку.
Дякуємо, люба Марічко за прекрасне виконання своїх творів і чекаємо ще і ще зустрічі з тобою.❤

9.08.2023
    Лідер читання - 2023
Наш активний, талановитий читач Бібліотека-філія 10 Луцької міської ЦБС Жепко Богдан, учень 8 класу КЗ ЗСО « Луцький ліцей №5 Луцької міської ради» відзначений подякою за участь у конкурсі «Лідер читання – 2023»


9.07.2023
Патріотичний майстер-клас "Ангели-обереги"
🟡 З добрими помислами, хорошими думками про Перемогу виготовляли Ангели-обереги для наших Героїв.
🔵Нехай добрий Ангел обіймає крильми і захищає кожного українського воїна.


29.06.2023
Читаємо та обговорюємо улюблені книги у Бібліотека-філія 10 Луцької міської ЦБС
🌿 Книга канадської письменниці Люсі – Мод Монтгомері «Енн із Зелених дахів» стала улюбленою для нашої читачки Уляни Косик.
🌿Це перша книга із великої серії книжок про пригоди незвичайної дівчинки Енн.
Тут розповідається про те, як один дивовижний люблячий промінчик зумів розтопити льодові брили там, де вже давно панувала вічна мерзлота.
🌿На фермі Зелені Дахи живуть вже не молоді люди, які вирішили взяти із сирітського притулку хлопця, який би міг допомагати їм у господарстві.
🌿 Проте їхньому здивуванню не було меж, коли виявилося, що замість хлопця до них прибула руденька худорлява дівчинка Енн Шерлі. У неї виявляється напрочуд химерна вдача.
🌿Так починаються справжні пригоди маленької дівчинки з рудими кісками, про які нам розповіла наша читачка.
🌿 А сподобалась їй ця книга ще й тому, що у них є спільні риси характеру. Вона любить спілкуватися, вона життєрадісна, захоплюється красою природи та радіє будь-якому подарунку.
В творі, як вона вважає, героїня є найкомфортнішою людиною.
🌿Рекомендуємо прочитати цю гарну історію про дівчинку, де її норовливий темперамент переростає у граціозність, де із непосидючої дитини виростає прекрасна панночка, яка залишає теплі спомини в кожному серці.
Переглянути статистику та оголошення
Подобається
Коментувати
Поширити
Патріотичний майстер-клас

Плести бісером не надто складно, але цей процес вимагає посидючості і терпіння.
🔴Наші читачі швидко освоїли цю техніку, хоча бісеринки так і намагалися втекти. Можливо когось і захопить цей вид творчості.
y
14.06.2023
🔴Продовжуємо читати та обговорювати книги.
🔴«Дівчинка, яка наступила на хліб», маловідома казка Г.Х.Андерсена, але від того не менш повчальна.
🔴 Запропонували слухачам створити своє закінчення казки. Почули мудрі думки і нестандартні закінчення цієї історії
Наступні читання 21 червня 12.00. Будемо знайомитись із книгою Л. Монтгомері "Енн із Зелних Дахів"


9.06. 2023
                Відкриття літнього читального залу


11.05.2023

                     Літературні читання до Дня Матері
🔴 До Дня Матері у Бібліотека-філія 10 Луцької міської ЦБС читали історію сучасної української письменниці Ірини Мацко «Мамине серденько».
🔴 Ірина Мацко родом із Тернополя, вона є автором численних творів для дітей, ілюстратором та видавцем.
🔴 «Чи знаєш ТИ, що таке маленьке серденько?
Думаєш, що воно таке, як на малюнку в енциклопедії?
Ні, дитино, серце набагато більше. Цього не зобразиш на жодному малюнку.
А головне, що в серці основне місце займаєш ТИ.
Так - так, саме Ти…
Дивне серце, правда? Поки тебе не було, там поміщалося багато всього. Але після твого народження це все потіснилось, і більшу частину серденька зайняла дитина.
Саме діти є господарями маминого серденька.
І лише вони його можуть розбити»29.03.2023

Обговорення книги Анастасії Шевердіної "Крамниця щастя"

«Крамниця щастя», книгу сучасної української авторки Анастасії Шевердіної обговорювали у час тижня дитячого читання в …..

У повсякденному житті невеличкого провінційного міста сколихнула надзвичайна й таємнича подія. Одного дня в містечку з’являється дивний чоловік – чи то йог, чи то винахідник, чи то чарівник – і відкриває «Крамницю щастя», де продає щастя по чесному.

Книга розповідає дев’ять історій про сучасних дітей і дорослих, де кожен купує своє щастя.

 Комусь не вистачає щастя, комусь уваги батьків, хтось хоче бути красивим і впевненим у собі, хтось затятий правдолюб, а хтось все віддав би за спокійного і слухняного братика.

 І чарівник дідусь Святозар Данилович допомагає кожному зрозуміти свої справжні почуття, віднайти те, що їм насправді потрібно і довів що ніяких чарів не потрібно щоб бути щасливим, головне знати чого бажаєш, бо не буває бракованого щастя, бувають люди, які не вміють ним користуватися.

Книгу радимо читати дітям і дорослим, адже «Крамниця щастя здатна перевернути життя.5.01.2023    

Голосне читання та обговорення книги Олександра Гавроша "Різдвяний песик"

 #Канікули_в_бібліотеці

🌲🌲 Хто не любить Різдво! А читати книги про Різдво? Одну із таких книг Олександра Гавроша «Різдвяний песик» ми сьогодні читали і обговорювали
🌲🌲Саме про Різдвяне диво, яке народжується серед буденності, розповідає ця історія.
🌲🌲 Її герої – чудові діти з маленького містечка в Карпатах і Янголи в небі, самотній учитель і загублений песик, одна на увесь ліс Рись і благородний Олень, мудра Сова та купа самовдоволених пихатих міщан.
🌲🌲А ще у цій книжечці дзвенить-ллється світла українська колядка і теплим світлом сяє справжня Різдвяна Зоря!
🌲🌲Знаємо, що ця чудова Різдвяна історія подарує радість усім друзям і рідним. Читайте! 🌲🌲

 
 #Бібліотека_територія_дитинства_2022
10.08.2022
    Голосні читання
На зустрічі української письменниці Лариси Ніцой з читачами нашої бібліотеки, авторка подарувала свою книгу для дітей «Казка про славного Орленка». Саме цю книгу напередодні відзначення Дня Незалежності читали вголос у залі бібліотеки. Це казка про В’ячеслава Чорновола, де піднімається тема боротьби українського народу за свою незалежність.

3.08.2022  
Середа-творчий день у бібліотеці
Малювали кавою, виготовляли сімейні Ангели-обереги  

    
22.10.2021     Екскурсія у бібліотеку

В переддень осінніх канікул учні 3-б класу НВК №7  дружньо відвідали бібліотеку та взяли новенькі книги  

 


Наші читачі - учасники фестивалю "Ігроманія - 2021"

8.07. 2021

Голосні читання книг Сергія Гридіна
7.07.2021  

Майстер-клас "Віночок на Івана Купала16.06.2021

Дитяча книга відкриває шлях у велику літературу

23.03.2021

         Майстер-клас «Креативні закладки для книжок»Всеукраїнський тиждень дитячої книги продовжує майстер-клас «Креативні закладки для книжок»

Аби привернути увагу до читання, запропонували своїм читайликам  разом створити креативні закладки, які стануть чудовою прикрасою улюбленої книги чи звичайного підручника.

Для того, щоб зробити яскраву закладку-кутик, не потрібно мати спеціальні матеріали чи володіти особливими навичками. Можна обійтись навіть без використання клею та ножиць, адже закладка виготовляється шляхом простого складання паперу. А щоб  прикрасити готовий шаблон – кутик, діти виявили власні творчі здібності.

До трикутничка приклеїли вушка, очі, крила чи розмальовували його. Таким чином звичайний паперовий кутик перетворився на казкового героя або тваринку.

24.03.2021

        Зустріч з кращими читачами бібліотеки 

          "Читай, пізнавай, досягай"

 


28.02.2020

                    Майстер-клас від Любові Ковпак


У бібліотеці-філії 10 відбулась надзвичайно цікава зустріч з талановитою майстринею Любов’ю  Миколаївною Ковпак. Не зважаючи на свою зайнятість, майстриня зустрілась з маленькими читайликами, учнями 3-х класів загальноосвітнього закладу №7 і розповіла про своє захоплення виготовляти дитячі іграшки.
 Усіх вразила виставка робіт Любові Миколаївни, іграшки виготовлені майстринею надзвичайно вишукані, це дуже кропітка і не легка робота. Кожна іграшка займає чимало часу, адже застосовані різні техніки, використані різні  матеріали, власноруч шиті та в’язані крючком. Усі  вироби надзвичайно красиві, вони випромінюють позитив і створюють гарний настрій.

А ще майстриня з задоволенням провела майстер-клас дітям  по виготовленню закладки у книгу із фетру. 
28.02.202

Лесині читання


Впродовж тижня у місті проходять заходи до 149-ї річниці від дня народження Лесі Українки. І в нашій бібліотеці сьогодні відбулися Лесині читання  серед учнів 3-х класів загальноосвітнього закладу №7. Переможцями конкурсу стали Кухарчук Таміла, Демчук Єлізавета та Кутас Аліна.

25.02.2020
                           Лесині дні у бібліотеці

 8.02.2020

Літературна зустріч  з Михайлом Украном

Учні 9-х класів загальноосвітнього закладу №10 зустрілись з Михайлом Украном, автором книги поезії і прози «Червлене літо». Відбулась тепла і дружня розмова-діалог. Михайло  проживає в Ковелі, це його перша видана книга, раніше публікувався в літературних альманахах, тричі був в АТО. Охоче поділився своєю творчістю і думками з юнацтвом. 6.02.2020
Читаємо вголос. Лариса Ніцой "Незламні Мураші", "Навіщо песикові гавкати?"


31.01.2020
Історична година до Дня визволення Луцька2 лютого виповнюється 76 років визволення міста  від нацистських загарбників.  Історичну годину для учнів 5 кл. загальноосвітнього закладу №7  у бібліотеці провела науковий співробітник Волинського краєзнавчого музею Олена Дубень. Цікаво було побачити світлини та документальний фільм із серії «Невідома Україна» «Нариси нашої історії» 


21.01.2020
Лариса Ніцой презентувала нові книги у бібліотеці

У бібліотеці-філії №10 відбулась неймовірно цікава зустріч з відомою дитячою письменницею Ларисою Ніцой, яка по-особливому проводить презентації своїх книг та активно популяризує рідну мову та книгочитання.

Дітям цікаво було побачити сюжет як друкувались її книги у видавництві. Авторка провела цілу екскурсію про створення своїх книг, розповіла як підбирала ілюстрації до книг разом з художником. 

Загалом діти почули розповідь про новенькі повчальні дитячі книги «Неслухи і вередулі», «Автомобільчик», «Страшне страховисько», «Незламні мураші» та «Навіщо песикові гавкати», які рекомендовані для читання в родинному колі.
19.01.2020
Авторська зустріч з Ларисою Ніцой Запрошуємо 21 січня о 10:00 в бібліотеку-філію №10 (Київський майдан, 13) на казкову зустріч з дитячою письменницею Ларисою Ніцой.

Лариса Миколаївна Ніцо́й — українська письменниця, талановитий  педагог, популяризатор читань в Україні, громадський діяч, автор 17 книг для дітей
·        2001 — «Казка про славного Орленка», присвячена річниці загибелі В. М. Чорновола.
·        2006 — казкова повість «Пригоди лисеняти Бума» — І частина.
·        2008 — «Як хом'ячок друзів шукав».
·        2009 — казкова повість «Невигадані історії про звіряток-друзяток» — І частина
·        2009 — «Казка про Українське Щастя»
·        2010 — «Ярик і дракон»
·        2012 — казкова повість «Невигадані історії про звіряток-друзяток» — видання друге.
·        2012 — «Ярик-векалка»
·        2013 — «Ярик і рогатий Мі…»
·        2013 — «Страшне страховисько»
·        2014 — «Мій Блек»
·        2014 — «Неслухи і вередулі»
·        2015 — «Зомба або історія про милосердя»
·        2015 — «Павлусь і Павлинка»
·        2016 — «Дві бабуськи в незвичній школі або скарб у візку»
·        2019 — «Автомобільчик»
·        2019 ---  «Нівіщо песикові гавкати»
Лариса Ніцой - дипломант літературного конкурсу «Коронація слова»,
Лауреат Всеукраїнської літературної премії «Гілка золотого каштана»

28.12.2019
В очікуванні свята

Наша вітрина. Прикрашена понад 200 сніжинками і кожна різна, як і в природі.24.12.2020
Книжкова виставка "Різдвяна коляда єднає нас"
24.12.2019

Квіти для «Снігової королеви»
Напередодні новорічних свят читачі бібліотеки-філії №10 здійснили зимову подорож у  казку Г.Х.Андерсена «Снігова королева» .

 Їх очікувала казкова атмосфера та багато музики, а ще  перегляд фільму за мотивами казки та театралізована постановка уривка із твору.
 Цікаво, що протягом усього дійства діти із гуртка образотворчого мистецтва «Кроки в мистецтво» малювали квіти для Снігової Королеви з елементами паморозі та морозу, аби за допомогою малюнків Снігова Королева змінилася.
 А ще була  використана аромотерапія, від запахів мандарин, ванілі, кориці, парфумів та шоколаду квіти  у маленьких художників стали ще яскравішими.
 Під чарами квітів  діти  пустили промінчик тепла у серце Снігової Королеви. На портреті її обличчя вже не було таким холодним,  вона посміхнулась і серце Кая також стало добрим.
Усі присутні притулили долоньки до своїх сердець і пообіцяли також робити тільки добрі справи19.12.2019

 Запрошуємо у подорож до Снігової Королеви

Запрошуємо 24 грудня у бібліотеку-філію №10  на зимову подорож у казку Г.Х.Андерсена «Снігова Королева».

 В програмі перегляд фільму та театралізована постановка уривка із казки.

Під час усього дійства діти з гуртка «Кроки в мистецтво» будуть створювати малюнок квітів для Снігової Королеви з елементами паморозі та морозу.


 Буде цікаво. Початок 12.001/12/2019

Анонс презентації дитячої книги Ірини ШабалиВи бажаєте познайомитись з автором дитячої книги «Ох цей пухнастик» Іриною Шабала, ілюстратором книги Богданою Чугай та подивитись театралізовану постановку цієї казки у виконанні лялькового театру «Котигорошко», який діє у бібліотеці,  тоді ми чекаємо вас 5 грудня о 10.00 у бібліотеці 

Довідково:

Ірина Шабала, 1964 р.н. Народилась в м.Луцьку в сімї відомого журналіста Володимира Шабали, навчалась у ВДУ ім..Лесі Українки, працювала вихователем в дитячому садку, діти стали основним джерелом її натхнення. Це друга книга, видана для дітей.

25.10.2019
Письменниця з Києва Леся Мовчун презентувала дитячі книги

 15.10.2019
 Екскурсія у бібліотеку учнів 1-б класу         загальноосвітнього закладу №7
                                Перший крок у світ книжок


11.10.2019
Екскурсія у бібліотеку учнів 1-а класу загальноосвітнього закладу №7 «Бібліотека-тисячі книг, журналів і… таємниць».

 6.10.2019

Шоу - презентація трьох книг Анастасії Нікуліної «Море. Вітер. Завірюха»


       Міжнародний літературний фестиваль #Фронтера

                      27.09.2019
Анонс: Літературна зустріч з Анастасією Нікуліною
Запрошуємо 6 жовтня (неділя)  14.00   у бібліотеку-філію 10 (Київський майдан, 13) на зустріч з письменницею Анастасією Нікуліною.  Вхід вільний.

 Анастасія Нікуліна,  1989 р. н.— українська письменниця, авторка книг у стилях гостросоціальна проза, реалізм, підліткової літератури, фентезі, антиутопія, містика, казка, роман, пригоди, драма. Автор книг «Сіль для моря, або Білий Кит», «Завірюха», «Зграя».

Дебютний роман авторки «Сіль для моря, або Білий Кит» здобув міжнародну українсько-німецьку літературну премію імені Олеся Гончара 2018 року у номінації «Проза» та відзнаку «Найкраща книга для підлітків» за підсумками року премії «Глиняний кіт — 2018»

Народилася та проживає у Львові. Навчалася у Львівській українській гімназії з поглибленим вивченням іноземних мов та українознавства і  згодом закінчила факультет міжнародних економічних відносин ЛНУ ім. І. Франка.
Багато читає книг — у тому числі сучасної української прози та викладає огляди. З дитинства грає у міні-футбол. Захоплюється фотографією, подорожами, велоспортом. Спробувала себе у паркурі, грала у стріт-бол та настільний теніс, займалася різними видами танців — від бальних і до стріт-денсу, малювала графіті, писала і читала реп.


26.09 2019
Майстер-клас від Валентини БатіноїНапередодні Всеукраїнського дня бібліотек  маленькі        читайлики бібліотеки,  учні 4-б класу  КЗ «Луцький НВК ЗОШ І-ІІ  ступенів №7 – природничий ліцей» познайомитись з новенькими книгами, та взяти участь у  майстер-класі по виготовленню закладки із фетру, який провела майстриня Валентина Батіна, керівник гуртка «Сучасна вишивка хрестиком», що діє в  Палаці учнівської молоді. До слова цей гурток може відвідувати кожен охочий у вівторок та четвер з 15.00 до 17.25 безкоштовно.

21.08.2019
Майстер-клас "Червона калинонька"
В рамках програми «Бібліотека-територія дитинства» у бібліотеці -- патріотичний майстер-клас . Навчались вишивати бісером на полотні символ України – калину. Візерунок для зразка взяли із журналу, який надходить у бібліотеку
23.08.2019
Бібліотека взяла участь у Міжнародному фестивалі літньої сеньйоріади18.08.2019
Народознавчий майстер-клас


Напередодні Преображення Господнього у бібліотеці вивчали народні традиції , оформляли та складали святкові кошики для освячення у храмі

27.06.2019
 У бібліотеці вікторина до Дня Конституції України
5.06. 2019
Літній читальний зал "Книжковий дворик"


З початком літа знову відкрився літній читальний зал "Книжковий дворик", який вже не перший рік працює для читачів і перехожих.

Година творчості "Диво дитячих рук"


1.06.2019
Дитяче свято "Країна дитячих мрій"


У бібліотеці відлунало свято, приурочене Міжнародному Дню захисту дітей.
 Протягом дня відбувались святкові заходи, учасниками якого були учні пришкільного табору загальноосвітнього закладу №7 та активні читачі бібліотеки. 
У програмі -знайомство з новими книгами, лялькова вистава «Зачароване місто», конкурси, вікторини, караоке, малюнок на асфальті та представлення програми «Бібліотека-територія дитинства», яка триватиме протягом усього літа.

 Загалом в цей день відвідали бібліотеку більше 60 дітей, які взяли з собою цікаві книги та гарний настрій.


11.04.2019
 Сергій Шафранський – «Суперчитач міста Луцька»

Відбувся заключний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2019»

Учасники конкурсу розповідали про свою улюблену книгу та представили на розгляд журі читацькі щоденники.

Перемогу у конкурсі здобув читач  бібліотеки-філії №10, Сергій Шафранський, учень 7-а класу гімназії №4 імені Модеста Левицького

Винагородою за перемогу  є поїздка до Львова на Дитячий форум – фестиваль «Книгоманія - 2019», який відбудеться 17-19 травня.


На Суперчитачів чекає урочиста Церемонія нагородження, зустрічі з улюбленими авторами та ровесниками–книгоманами, знайомство з історією та культурою Львова – Міста літератури ЮНЕСКО, цікаві пригоди на Дитячому форумі та Фестивалі дитячого читання «Книгоманія»

7.04.2019
Конкурс  "Книгоманія - 2019"

Триває Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгиманія-2019». Знайомтесь! Сергій Шафранський, читач Луцької бібліотеки-філії 10, учень 7 кл. гімназії № 4 ім. Модеста Левицького. Здобув перемогу у другому етапі конкурсу.
29.03.2019
Конкурс  "Казку складаю сам"


Читачка бібліотеки Дорош Софія, учениця 7-б класу НВК 10 взяла участь в обласному конкурсі юних казкарів «Казку складаю сам» та зайняла ІІ місце серед учнів 5-9 класів, отримала диплом та подарунок від управління культури з питань релігій та національностей Волинської обласної державної адміністрації. Вітаємо!

                   28.03.2019
         "Читаю я, читай і ти!"

Під час тижня дитячого читання у бібліотеці-філії 10 відбулась зустріч кращих читачів бібліотеки. Це діти, що вже стали друзями книгозбірні, беруть активну участь у житті бібліотеки, які є учасниками  конкурсів «Книгоманія» та  «Казку складаю сам». 

Найкращим подарунком для них були нові книги. А ще діти почули поезію  Михайла Украна, який є також читачем бібліотеки. Зустріч з автором була випадковою, але доречною. Читачі обговорювали книги, спілкувались та дізнавались багато нового.


22.03.2019
         Авторська зустріч з Марічкою Муляр
В рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання в бібліотеці-філії 10 відбулась авторська зустріч з позитивною і талановитою Марічкою Муляр. Учням 3-б класу загальноосвітнього закладу №7 авторка відразу сподобалась, бо читала вірші свої і розмовляла вона щиро і по-дружньому. Навзаєм діти дарували пісні, читали поезію та кожен висловив авторці побажання.
- «Діти - то найкраща, із аудиторій!  А бачити цікавість і захоплення у їх поглядах, то просто нереальне щастя ! Мені ще ніколи, так багато читачів не розповідали віршів ! Для мене ще ніколи не співав увесь клас !
Мене ще ніколи не обіймало одразу 52 руки»
21.03.2019
           Анонс: Авторська зустріч з Марічкою Муляр


Довідка:
Народилась Марічка Муляр у 1988 році на Волині в селі Лище Луцького району. Навчалась в Лищенській середній школі, пізніше  у Луцькому профтехучилищі №12 на факультеті фотографа-ритушера, яке закінчила з червоним дипломом. Працює за професією. Має двох доньок  Дарину і Яну. Пише вірші ще зі школи.  Друкувала свою поезію у альманахах «Зорі над Стиром» та «Танго безмежжя»

21.03.2019
                    День періодики «Сторінками дитячої преси»


            
14.03.2019
       
                  Анонс: Тиждень дитячого читання
Любі діти!
21-31 березня
 Всеукраїнський  тиждень дитячого читання
Запрошуємо вас взяти участь у заходах:

21-30 березня  Книжкова виставка «Подорож у світ книги»

21 березня       День періодики «Сторінками дитячої преси»

22 березня   11.00      Презентація літературних новинок «Мандруємо книжковим світом»

26 березня  12.00     Майстер-клас «Закладка книжкова-помічниця чудова»


27 березня  12.00    Зустріч з кращими читачами  бібліотеки  «Читаю      я, читай і ти!»  

14.02.2019
       Премєра  вистави «Таємниця часу»

Аматорський театр ГО «Творчий центр «Територія щастя» , учасниками якого є наші читачі  показали виставу «Таємниця часу». Піднята тема змусила усіх замислитись про цінність життя. Автор і режисер постановки Наталія Бачевська
18.10.2018
Посвята у читачі бібліотеки учнів 1-х класів


      Учні загальноосвітньої школи №7  є активними читачами бібліотеки, вони постійно беруть  участь у різноманітних заходах та конкурсах, які відбуваються у книгозбірні . 

     На цей раз бібліотека радо вітала учнів 1-б та 1-в класів. Це їх перша зустріч із бібліотекою. Лариса Радчук, працівник дитячого відділу  розповіла про новенькі книги, журнали, ознайомили із правилами користування бібліотекою, адже запис та видача книг –безкоштовна.

      А ще діти подивились веселу лялькову виставу.  Чекаємо наших нових друзів у бібліотеці. 

7.10.2018
      Анонс: Майстер-клас "Сонячний сувенір"28.09.2018
             Вулична акція "Місце зустрічі - бібліотека"    
26.09.2018
             Кращі читачі бібліотеки

20.09.2018
Майстер-клас виготовлення виробів із фетру від майстрині Валентини Батіної


17.09.2018
Анонс: Майстер-клас від Валентини Батіної

   Запрошуємо 20 вересня 12.00 у бібліотеку на безкоштовний майстер-клас  з виготовлення  виробів із фетру з використанням сучасної вишивки, який проведе майстриня Валентина Батіна29.08.2018
Книжковий дворик бібліотеки. Приєднуйтесь!
23.08.2018
Майстер-клас до Дня Державного прапора
15.08.2018
Патріотичний майстер-клас «Голуби миру»
       


14.08.2018
Канікули з книгою у луцькій бібліотеці-філії 10 продовжуються. Приєднуйтесь
12.08.2018
                                 У бібліотеку всією сім’єю. Дарина, Давид, Роман, Наталія, Назар  Мандзюки.
12.08.2018   
                             Нові книги для дитини

Упродовж канікул, для корисного проведення часу, пропонуємо дитячі книги, які щойно надійшли до бібліотеки
9.08.2018
           Майстер-клас «Патріотичний віночок»


26.06.2018
       Літній читальний зал у бібліотеці

 23.06.2018
                Недільний майстер-клас                             
 виробів із паперової лози


7.06.2018
         МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ - БІБЛІОТЕКА

      Працівники бібліотеки організувати зустріч дітей, які відвідують пришкільний табір ЗОШ №7, з кращими  читачами книгозбірні Катериною Бондарук та Захаром Троцем.

     Катерина Бондарук є переможцем обласного конкурсу «Лідер читання», закінчила 7 клас  гімназії №4 ім. Модеста Левицького.  Захар Троць перейшов у 5 клас цієї гімназії, попри те,  прочитує за день товстелезну художню книгу. Можна лише подивуватись щоденниками читання цих дітей.
  
      Катерина та Захар довго спілкувались з відвідувачами бібліотеки, розповідаючи про улюблених письменників і прочитані книги. А ще цікавою була розповідь Катерини  про  участь у Національній скаутській організації «Пласт».

     Зустріч відбулася в рамках програми «Бібліотека-територія дитинства», що триває у бібліотечних закладах


6.06.2018
     Літні читання із Миколаєм Шостаком у бібліотеці.

      Діти пришкільного табору загальноосвітнього закладу №7   мали нагоду поспілкуватись з Миколаєм Шостаком, який написав казку «Жив був Бог…»
      Микола Борисович за освітою юрист, богослов,  закінчив Львівську  біблійну школу. Має у своєму творчому напрацюванні вісім книг, плідно працює над перекладами творів зарубіжних письменників, очолює літературно – мистецьку студію «Зорі над Стиром»

      При зустрічі з читачами, зізнався, що найкраща презентація для нього, це зустріч і спілкування з дітьми.

        Автор має намір видати цю казку у дитячому форматі, малюнки до якої   виконали учні мистецької студії «Соняшник», керівник Лариса Чубай.


       Ідея казки полягає в тому,  як зробити нашу країну  і народ щасливими, без воєн, у мирі.2.06.2018
                  У час канікул - Свято двору.  

        В дні відзначення Міжнародного дня захисту дітей відбулось святкування двору на Київському майдані 11 та 13. Бібліотека-філія 10 залюбки долучилась до організації дозвілля дітей та молоді

       На  дітей чекали нові книги, журнали, настільні інтелектуальні ігри, малюнки на асфальті, звучали вірші, байки  та весела лялькова вистава. 

        Гарною ідеєю було  відзначення кращого читача двору Захара Троця. Усі мешканці завжди спостерігають скільки часу ця дитина проводить у дворі, читаючи книги.
          За активну громадську позицію і допомогу в організації та проведенні свята мікрорайону колектив бібліотеки нагороджений подякою Луцької міської ради  Центру фізичного здоровя населення «Спорт для всіх»


     Ведуча, провідний професіонал Центру «Спорт для всіх» Ольга Проскуровська організувала різноманітні спортивні змагання, де були визначені і нагороджені переможці. Захід організований за підтримки Громадянського руху «Свідомі» та голови ОСББ.


1.06.2018
День захисту дітей у бібліотеці-філії 10
    Сьогодні, в перший день літа, в період канікул, працівники бібліотеки вітали своїх читачів з Днем захисту дітей. Книгозбірня  була особливо святкова, прибрана різнокольоровими кульками, лунали дитячі пісні. Весь  день на  дітей чекали нові книги, журнали, настільні ігри, малюнки на асфальті, кіноперегляди та весела лялькова вистава.

     Вже традицією стало також у цей день зустрічати в бібліотеці  дітей із літнього пришкільного табору «Капітошка» загальноосвітнього закладу №7.

      Протягом літа надалі буде діяти програма «Бібліотека – територія дитинства». Окрім книг для читання, охочі можуть стати учасниками різноманітних бібліотечних подій.  
23.05.2018
Лялькова вистава "Вередлива ріпка"

В бібліотеці відбулося відкриття мандрівного фестивалю лялькових гуртків «Мій маленький театр». Ляльковий гурт бібліотеки показав лялькову виставу «Вередлива ріпка»
22.05.2018

Катерина Бондарук - переможець конкурсу "Лідер читання"


Відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання», який проводився з метою розвитку інтелектуального потенціалу дітей та заохочення їх до систематичного читання.
Учасники конкурсу розповідали про свою улюблену книжку та представляли на розгляд журі читацькі щоденники.
Перемогу у конкурсі здобула читачка луцької бібліотеки-філії 10 для дорослих, Катерина Бондарук,  учениця 7 класу гімназії   № 4 імені Модеста Левицького м. Луцька.
Вона розповіла про улюблену книгу сучасного автора Джона Бойна "Хлопчик у смугастій піжамі"


                            


 


 


20.05.2018
Читання: «Казка про Гідність»

   У   бібліотеці відбулось авторське  читання  Елеонори Андрущенко «Казки про гідність». Це особлива казка, яка щойно вийшла із друку у львівському видавництві «Коло».
      У казці - розповідь про три таємниці, завдяки якій виростають крила. Перша - любов до рідної землі, друга -  любов до людей і власного народу, а третя - то ГІДНІСТЬ! Гідність, завдяки якій за спиною завжди виростають крила!
     На зустріч з письменницею прийшли учні 3 класу загальноосвітнього закладу №7 із вчителем Чапюк Тетяною Іванівною. Авторка подарувала  учням  свою книгу, по якій далі будуть проводитись в класі тематичні обговорення.
     А ще цікава казка  тим, що ілюстрації до книги виконали  діти, їхні ровесники.             

    Авторка сама є читачкою бібліотеки і також подарувала п’ять  примірників книг  з автографом   читачам книгозбірні
4.04.2018
Майстер-клас "Диво-писанка"30/04/2018
Бібліотека презентувала новий журнал для дітей

 «Небесний ліхтарик»
   Маленькі читайлики бібліотеки зустрілись із видавцями  дитячого християнського журналу «Небесний ліхтарик», який виходить у Луцьку, видає його родина священника УПЦ КП .
     Редактор журналу Валерія Лесюк та дизайнер  видання  Наталія Скиба розповіли, що журнал  цей про добро та християнські цінності.  Вже вийшло із друку три номери журналу на 16 сторінках , а розрахований він  для читання  дітей віком 6-10 років. Журнал вирізняється сучасними оригінальними ілюстраціями та простотою викладу матеріалу, кожен наступний номер має іншу тему.
    Діти разом склали невеличке оповідання «Мандрівка Небесного ліхтарика». Початок речення - Валерії Лесюк, а закінчення складали діти. Над таким оповіданням працювали аж 30 діток, учні 3-а,3-б класів учбового закладу №7  
      Кожен отримав в подарунок від видавців листівку із журналу.

  Така зустріч – гарна нагода погортати сторінки нового журналу та  поговорити про вічні духовні цінності. 

27.03.2018
Літературні читання «Мудра людина із щирим серцем»
  У тиждень дитячого читання в бібліотеці-філії 10 відбулись  літературні читання творів Василя Сухомлинського, адже в цьому році виповнюється 100 років від дня народження дитячого письменника.

     Для дітей автор написав 1500 оповідань та казок. Його твори перекладані  більше  50-ти мовами світу. Герої цих творів –павучок та мурашка на землі, журавлиний ключ у небі, лелеки, горобчики, берізка, калюжа, маленьке кошеня і звичайнісінькі діти, їхні батьки, бабусі, дідусі. Особливо багато написав про матусю. 
     А читали мудрі оповіді учням 2-а та 3-г  класам працівник дитячого відділу бібліотеки Лариса Радчук та студенти бібліотечного факультету училища культури та мистецтв Яна Лагодюк та Оксана Дитина. Відбулось також обговорення, адже після кожного прочитаного твору дітям задавали запитання. Слухаючи твори Василя Сухомлинського усі стаємо мудрішими та добрішими.
   Тиждень дитячого читання закінчився, але працівники бібліотеки запрошують до постійного читання і готуються до нових заходів. 

 

20.03.2018
                 
Любі діти!
25-31 березня
Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Запрошуємо вас відвідати бібліотечні заходи:

25-31 березня  
 Книжкова виставка «Подорож у світ книг»

27 березня 10.30
 Літературні читання «Мудра людина із щирим серцем», до 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського.

28 березня 15.00
 Презентація дитячого журналу   «Небесний ліхтарик»

29 березня 10.30
Майстер-клас «Весняні фантазії із фетру»

30 березня 10.30
Майстер-клас  «Креативні закладки для книжок»


1.03.2018

Майстер-клас «Любов іде від серця до серця»
         
        Понад 60 дітей відвідали благодійні майстер-класи  у бібліотеці-філії 10, який провела майстриня Олена Москалюк.

         
         Охочі моделювали подарункове сердечко із ниток для своїх матусь. Учасниками майстер-класу стали учні 3-б та 4-в класів ЗОШ №7 та вихованці  туристичного гуртка міського центру туризму та краєзнавства, що діє при Луцькій ЗОШ №23. 
      Завжди приємно створювати вироби своїми руками та дарувати рідним.
14.01 2018
                 Різдвяні канікули у бібліотеці.
    
        Зимові канікули – найкраща пора для розваг, відпочинку та спілкування. І саме у вільний від навчання час бібліотека запросила своїх відвідувачів до книгозбірні.
    
       Окрім того, що у бібліотеку надійшло багато новеньких цікавих  книг, бібліотекарі підготували низку різноманітних майстер – класів, вікторин, конкурсів та кінопереглядів. А  ще цьогоріч бібліотека отримала акустичні колонки та мікрофони і наші талановиті читайлики мали нагоду гарно колядувати та щедрувати .
      Не обійшлося також і без заохочувальних призів.
      
Бібліотека є одним із безпечних та цікавих місць  для проведення вільного часу, де панує атмосфера доброзичливості та гарного настрою 


9.01.2018
                              Коляда у бібліотеці

Перші колядники у бібліотеці - маленькі друзі бібліотеки, вихованці дитячого садка №720.06.2017
Анонс фестивалю лялькових театрів
 "Мій маленький театр"

31.06.2016


Бібліотека-територія дитинства  


Минуло літо, але програма «Бібліотека-територія дитинства» триває. Літні канікули у бібліотеці будемо згадувати цілий рік!


 


 

понеділок, 22 серпня 2016 р.


Патріотичні заходи у бібліотеці

      З нагоди відзначення 25 річниці  Дня Незалежності  України та Дня Державного Прапора у книгозбірні  відбулась низка заходів.
    Сама атмосфера у бібліотеці була піднесеною, адже  проходив тиждень патріотичних майстер-класів «З любов ю до України». Читачі бібліотеки виконали роботи у різних техніках: орігамі, квілінгу, аплікації, вироби з стрічок. Деякі із цих речей стали окрасою книжкової виставки «Є на світі така країна, де цвіте червона калина».
     А розпочався святковий тиждень  святом талантів «Я Україночка», де кожний учасник  проявив не тільки свій талант, а і знання з історії, етнографії, літератури 
     На завершення патріотичних заходів  діти  спільно виготовили листівку «Миру тобі, Україно»,  де висловили  свої побажання Україні з вірою у мирне майбутнє нашої держави.
 


                                                                   

субота, 20 серпня 2016 р.

Краєзнавча вікторина "Моє місто"


                               
                                                                                                                                                                                    Вівторок, 4 червня 2013 р.


Зустрінь літо з бібліотекою.

Літературне свято "Казковий світ дитинства"
Учні 1- их класів , які відвідують пришкільний табір "Дитинство" ЛНВК ЗОШ - інтернат правознавчий ліцей , вперше завітали до бібліотеки. Працівники книгозбірні провели для них літературне свято "Казковий світ дитинства". В програмі свята були розповіді про книги, журнали , конкурси , лялькові вистави, малюнок на асфальті.субота, 13 серпня 2016 р.


Літній читальний зал у бібліотеці


 
середа, 1 червня 2016 р.


Дитяче свято «Веселимося, читаємо - літечко вітаємо» з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей у бібліотеці

  
 Відвідали захід діти з пришкільного табору загальноосвітнього навчального закладу №7. У програмі було безліч забав: ігри, майстер-класи, читання книг вголос, перегляд мультфільмів та лялькова вистава "Пан Кацеман", яку зіграли учасники бібліотечного лялькового театру.
    Атмосфра свята навіть дорослих змусила поринути у дитинство, а маленькі читайлики залишися задоволеними від позитивних вражень та активного відпочинку.


   Захід відбувся в рамках програми «Бібліотека-теритрія дитинства»                                                                     

пʼятниця, 7 серпня 2015 р.


Заняття у творчій майстерні "Паперові чудеса"Літо-найулюбленіша пора усіх дітей. А цікаво провести його можна у бібліотеці, де діти спілкуються з однолітками, дивляться  фільми, слухають музику,  грають різноманітні ігри, читають та займаються  різними видами прикладної творчості. Особливо подобається їм брати участь у творчій майстерні «Паперові чудеса».

пʼятниця, 5 червня 2015 р.


Лялькова вистава "Про що говорить Абетка"

   

Цьогоріч у бібліотечному ляльковому гуртку «Котигорошко» підготовлена вистава «Про що говорить Абетка» . З цією виставою учасники театру виступили на  фестивалі «Мій маленький театр». А оскільки театр оголошено мандрівним, виставу змогли побачити діти з дошкільних закладів№6,№7, учні пришкільного табору загальноосвітнього закладу№7.

 четвер, 21 серпня 2014 р.


Краєзнавча вікторина "І все краще стає рідне місто моє!"      
Я люблю своє місто зелене,
Квіти влітку, берізки і клени,
Річку Стир і її береги,
І усе, що росте навкруги.
Стіни замкові Луцьк захищають,
Про минуле вони сповіщають.
Все тут миле мені і близьке,
Все знайоме іще з колиски.

        Протягом літніх канікул  у  бібліотеці-філії №10 відбувались різні пізнавально-розважальні, інтелектуальні та віртуальні  заходи для дітей. Особливо маленькі користувачі полюбляють брати участь у конкурсах  та вікторинах. І тому працівники бібліотеки ,напередодні Дня Незалежності України та Дня міста провели краєзнавчу вікторину «І все краще стає рідне місто моє» Ведучі заходу, читачі бібліотеки Баглаєва ілона та Вікторія Фартушок розповіли присутнім про визначні місця Луцька, про історичних та культурних діячів міста, зачитали цікаві легенди про рідне місто.  
               

         

                                                                                                                            Працівники бібліотеки порекомендували дітям прочитати  книги про рідний край волинських письменників О.Троневича «Оповідання з давньої історії»,Н.Гуменюк «Силует на вежі», М.Мартинюка «Під мурами твердині», О.Герасимюк «Побачення з давнім Луцьком» .  
                                       
                                     
     Захід  продовжився у літньому читальному залі , де  протягом  дня читачі та просто перехожі  знайомились з краєзнавчою літературою
вівторок, 29 липня 2014 р.


                                                                                                                                                                      Літературні читання " Олена Пчілка - берегиня України"


  «Діти – це наш дорогий скарб,
Це наша надія,
Це молода Україна»
Олена Пчілка


29 липня виповнюється 165 років з дня народження Ольги Петрівни Драгоманової-Косач (Олена Пчілка).  З цієї нагоди  в бібліотеці – філії №10 обласного центру Волині відбулися літературні читання «Олена Пчілка - берегиня України»,гостями  свята стали молодші читачі бібліотеки.         Ольга Петрівна Драгоманова (Олена Пчілка) - це людина, яка все життя присвятила справі розвитку української культури, невтомно й самовіддано працювала в ім’я відродження української н
Поетеса, автор прозових та драматичних творів, перекладач, науковець, фольклорист і етнограф, публіцист, видавець, активна громадська діячка.  А ще – вродлива жінка, ніжна й мудра матір, яка виховала геніальну Лесю Українку. Щира любов до рідного краю панувала в її серці впродовж  усього життя.  Поетичні твори Олени Пчілки, написані для дітей, сповнені радістю, оптимізмом, любов'ю до життя, навчають добру. Ліричний світ цих поезій надзвичайно образний, з відчутними народно-поетичними мотивами.
     Майже у всіх віршах Олена Пчілка так чи інакше зображує природу -завжди з любов'ю, яскравими, соковитими барвами. Багато віршів присвячені порам року, і у цих творах будь-який час ввижається по-своєму гарним.
     

       Діти з захопленням  прослухали  життєпис  талановитої  поетеси , дізнались про походження псевдоніму Олени Петрівни  Драгоманової. Завершився  захід голосним читанням улюблених творів Олени Пчілки.


                                               

четвер, 17 липня 2014 р.


Літературні читання творів Й.Струцюка"Глибока живиця творчости"

                                                                                         «Я долю сам собі нарік:
      доки живу і дишу доки –
                              лишусь співцем міленьких рік
                                          і вселюдських страждань глибоких»
                                                            
               Йосип Струцюк 
 
17 липня українському поетові, прозаїкові Йосипу Струцюку минає 80 років від дня народження. Сьогодні в бібліотеці – філії №10 м. Луцька відбулися літературні читання творів Йосипа Струцюка «Глибока живиця творчості»,для маленьких читачів книгозбірні.  Автора багатьох поетичних збірок, оповідань і повістей, написаних для дорослих та дітей. Діти мали змогу ознайомитися з життєвим та творчим шляхом письменника. 


                                                    

неділя, 1 червня 2014 р.


День захисту дітей.

                          «Життя дитини повноцінне тільки тоді,
коли вона живе у світі казок, музики,
фантазії, творчості, у зв’язку з природою.
Без цього вона – засушена квітка»

В. СухомлинськийЩороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
       1 червня, у Міжнародний День захисту дітей, бібліотека відкрила свої двері для малечі. Незважаючи на дощову погоду конкурс дитячого малюнку «Я малюю радість» відбувся, але не на асфальті, а на папері. Дітлахи із задоволенням малювали сонце , квіти і мир у всьому  світі.  Згодом в читальному залі відбулась мультвікторина  «Мандруємо казкою» , гарний настрій подарували  веселі ігри, цікаві ребуси . На пам’ять про свято учасники отримали подарунки.    У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.


                                                               Вівторок, 11 червня 2013 р.


Теплим сонечком зігріте, по землі крокує літо!Літо – це весела пора для школярів, яка дана їм для зміцнення здоров’я і духовного зростання. Літні канікули – це важлива пора і для бібліотекарів. Адже в нашу бібліотеку дітки приходять не тільки за знаннями, а й щоб цікаво і змістовно розважитись.

Тому,цикл заходів під назвою "Бібліотека - територія дитинства".які намічено провести протягом цього періоду,сподіваємось,припаде до душі нашим відвідувачам. До програми входять: і щорічне свято, приурочене Дню захисту дітей - літературно - музичний калейдоскоп "Хай сонцю і дітям всміхаються діти", бліц - турніри з шахів, пізнавально - розважальні конкурсти. вікторини, Інтернет - мандрівки "Казкові лабіринти", бібліотечний Х - фактор,та навіть творчі уроки. де можна проявити свої таланти.              Ми радо зустрінемо у Книжковому домі всіх бажаючих. Завітайте до нас разом зі своїми друзями та батьками і знайдете тут багато - багато цікавого!


Вівторок, 25 червня 2013 р.

Інтернет - мандрівка"Казкові лабіринти"

 
В бібліотеці-філії №10 КЗ ЛМЦБС запроваджено нові інформаційні технології, що спонукають до впровадження нових засобів накопичення й збереження документальних та інформаційних ресурсів. Завдяки підтримці програми Бібліоміст створено пункт нових бібліотечних послуг , з метою надання вільного безкоштовного доступу до світових інформаційних ресурсів через мережу Інтернет всім читачам бібліотеки.
  Робота проводиться як з дорослими, так і з наймолодшими відвідувачами Інтернету. Користувачі бібліотеки отримують навички роботи в мережі Інтернет та дізнаються про технології пошуку інформації, беруть участь у «віртуальних» екскурсіях, подорожах, уроках.20 червня 2013 року діти здійснили віртуальну подорож «Казкові лабіринти».
Найулюбленішими творами дітей є казки, які вчать маленьку дитину розпізнавати добро і зло, дбайливо ставитися до природи, поважати старших, бути вірними друзями братів наших менших. Діти подорожували різними сайтами, особливо їм сподобався дитячий портал «Сонечко», де вони не тільки могли почитати казки, оповідання про звірів, але й пограти в ігри.