Аматорський театр "Вперше"


22/02/2018

Прем’єра вистави Жанни Безп’ятчук «Діалог із снайпером»

В бібліотеці-філії № 10 у День Пам’яті Героїв Небесної Сотні відбулась прем’єра вистави Жанни Безпятчук «Діалог із снайпером» театру літературних презентацій «Вперше», який діє у бібліотеці разом із учасниками театральної майстерні «Маски життя».

Авторка п’єси –журналіст, брала участь у прямих трансляціях під час Революції Гідності, тому п’єса написана на основі реальних  подій.

8.11.2017.
Аматорський театр «Вперше» презентував альманах «Танго безмежжя»

     Презентація альманаху «Танго безмежжя» літературного об’єднання «Без меж» відбулось у луцькій бібліотеці-філії 10.  Видання вийшло нещодавно у видавництві «Вежа», до якого входять твори  15 авторів на 350 сторінках тексту.

       Саме дійство відбувалось у новому не стандартному форматі, витримане у червоно-чорних тонах, під мелодії танго. Автори виходили до імпровізованої сцени, брали до рук червону троянду та декламували власні твори. Актори аматорського театру «Вперше», який діє у бібліотеці також постійно перебували на сцені, тримаючи у руках гарно оформлене  видання цієї книги та майстерно доповнювали виконання творів цих авторів.

      Вщент заповнений читальний зал бібліотеки насолоджувався  дійством. Глядачі відкрили для себе нових та вже відомих авторів  Ольга Антош,Тетяна та Олександр Горбачевські, Анастасія Кушнарьова, Лєна Шторм, Наталка Максимчук, Людмила Мартинова, Михайло Укран, Ольга Романишин, Юрій Щербик, Ліна Котлак, Марічка Муляр. До слова, Ольга Романишин проживає у Львові, але перебуваючи а Луцьку, полюбила місто та акторів театру «Вперше», які так майстерно презентували її творчість

      Поезію, прозу, драматичні твори  виконували актори аматорського театру. Дарина Кухарук, Антон Гніздюк, Анастасія Данилюк, Руслана Волосюк, Софія Кльоц , режисер Наталка Максимчук.

       Панувала атмосфера вишуканості, піднесення та інтелігентності.
Немає коментарів:

Дописати коментар