вівторок, 25 лютого 2014 р.

Виставка творчих робіт Анатолія Бойка «Світ добра і любові»В читальному залі бібліотеки  працівники  спільно з Волинською  обласною благодійною організацією стомованихі  інвалідів «АСТОМ – Волинь» організували  персональну виставку художника – дизайнера , майстра народної творчості Анатолія Бойка.


Анатолій Бойко – народився на Тернопільщині . Закінчив  Дубенське  професійно-технічне  училище , за професією різьбляр по дереву. В даний час проживає в м. Володимир- Волинську . Самотужки опанував 14 видів мистецтв , розробив власні стилі. У його руках природний матеріал перетворюється у чудові мистецькі витвори.


 Живопис, графіка, різьба по дереву, вишивка,  коренепластика, соломоплетіння , робота з бамбуком , берестою  , лозою, шкірою, склом, янтарем – усе йому до снаги.


 Останнє із захоплень майстра – очерет, з якого він виготовляє чудові вироби. На перший погляд, усі ці вироби видаються зробленими із соломи, проте Анатолій Бойко під час майстер-класу довів, що вони таки плетені з очерету.


Кожен, хто хоч раз тримав в руках очерет знає який він крихкий, негнучкий.  Народний умілець розробляв свою технологію , тепер хоче запатентувати її, як свій авторський винахід.
У цій техніці він зробив вазу  заввишки 2 м 34 см, яка складається з 7600 деталей, 132 секцій та 560 см. виплетених косичок.   Винахідник мріє навчати цієї техніки дітей у позашкільних гуртках.  А якщо взяти до уваги, що в митця скалічена рука та дошкуляють фізичні недуги, то дивуєшся ще більше , яка велика сила волі у людини творити всупереч життєвим труднощам. Доброта, мудрість, щирість ,відкритість, відвертість, ранимість, стійкість -         ці риси характеру надають автору наснагу у здійсненні своїх мрій і задумів.


Усі бажаючі мають можливість ознайомитись з виставкою, .яка  триватиме  до 31 березня    за адресою: Київський майдан,13

Немає коментарів:

Дописати коментар