середу, 19 лютого 2014 р.

Літературно-мистецькі візії української християнської поезії та прози "Доторкнутись до Вічного"відбулись в бібліотеці,приурочені Міжнародному дню рідної мови.


  

    Розпочав захід завідувач видавництва «Ключі» Дмитро Головенко, розповів присутнім,що християнські письменники  мають намір принести в культурне середовище нашої країни те, в чому ми всі маємо відчутну потребу — духовність, етику та мораль. Для досягнення цієї мети у  Спілку   об’єдналися християни всіх конфесій: прозаїки, поети, публіцисти, ті, хто пише і хто видає християнські твори.

Свої твори читали  члени Спілки християнських письменників України.

           Віктор Гребенюк  – автор численних публікацій і літературний редактор газети «Волинські єпархіальні відомості», видавничого відділу «Ключі» , коментатор Богослужінь у прямому ефірі.
Видав два художні твори: «Діяння небожителів»  й «Акафіст Пресвятій Богородиці перед Її образом "Нерушима Стінаˮ» ,та збірку  новел «Тетрамерон»

Юрій Вавренюк – головний редактор журналу « Благовісник», автор двох поетичних збірок «Чекання», «Дзвони вічності».

Ольга Мацевська – педагог за фахом, працює в редакції журналу «Благовісник». Поезія для неї – це політ, який дає змогу з-поміж сірості буднів бачити світ яскравим та різнобарвним. Друкувалась в колективних збірках.

Василь Мартинюк – закінчив філологічний факультет ВДН ім.. Лесі Українки та аспірантуру при цьому закладі, друкував свої вірші на сторінках християнських журналів і газет, видав книгу «Оновлення серця».

На захід були запрошені студенти філологічного факультету Волинського інституту економіки та менеджменту, студенти Педагогічного коледжу та активні читачі бібліотеки.

Окрасою творчої зустрічі стало декламування авторських  творів  у виконанні заслуженого артиста України Василя Гриба та студентів Волинського державного училища культури і мистецтв ім. Ігоря Стравінського.      Висловила свою думку про почуте читачка бібліотеки , драматург Наталія Максимчук. Вона сказала,що поезія   дає змогу доторкнутися до таїни небес, особливо, якщо  увись тебе підносять крила натхнення від Господа.      Завідувач бібліотеки зазначила,що в книгозбірні діє клуб літературних презентацій «Вперше»,де письменники презентують свої твори ,а працівники і читачі відкривають для себе нових талановитих людей,отож сьогоднішня зустріч   не залишила байдужими кожного із присутніх.  
  Немає коментарів:

Дописати коментар