понеділок, 25 грудня 2017 р.

"Ніжний шлейф загадкового літа"Лєни Шторм


     У клубі літературних презентацій «Вперше», що діє у бібліотеці  відбулась презентація книги Лєни Шторм «Ніжний шлейф загадкового літа». Ця книга поезії та есеїв закриває рік що минає, адже протягом року в бібліотеці відбувались надзвичайно цікаві презентації волинських та всеукраїнських авторів.

     «Ніжний шлейф загадкового літа» – це вже друга збірка поетеси. Перша, «Авантюристка», була презентована минулоріч теж у цій бібліотеці.
      «Хіба так важливо, що на календарі зима, якщо душа прагне літа та несе у собі згадку про його тепло протягом усього року?» – такими словами поетеса анонсувала свою подію. Направду, передати літній настрій авторці вдалося, презентувавши шість розділів власної книги – контрастних, цікавих, різнобарвних за своєю тематикою.

     Окрім читання поезії та есеїв, які увійшли до книги, Лєна розповіла про історію створення «Ніжного шлейфу загадкового літа». Авторка акцентувала увагу на тому, наскільки друзі й колеги по творчості допомагають становленню поета. Вона згадала поета й письменника Валерія Гнатюка, який виконав роль редактора й автора передмови, а також подякувала фотохудожнику Віктору Петруку за чудове фото обкладинки.
       За словами Лєни, ілюстрації до книги створювала вона сама – придумала стилізованих метеликів, кожен з яких відповідав тематиці окремого розділу. Загалом до книги увійшло 50 віршів, 10 есеїв та 6 ілюстрацій.
       На завершення заходу авторка закликала усіх зберігати літо у своїй душі та ділитися цим теплом з іншими.

    Бібліотека отримала в дарунок книгу з автографом від автора, отож запрошуємо до прочитання.
                             

Немає коментарів:

Дописати коментар