пʼятницю, 26 лютого 2016 р.

Літературна імпреза "Леся Українка - драматург"


   Чергову річницю від дня народження Лесі Українки відзначили у бібліотеці літературною імпрезою «Леся Українка-драматург».
Драматичні поеми Лесі Українки – явище феноменальне в українській літературі.    За масштабами художнього мислення - це явище рідкісне навіть в контексті найвищих досягнень світової літератури.
   Під час усього дійства звучав текст Ліни Костенко про драматургію Лесі Українки, а також уривки з п’єс «Кассандра», «На полі крові», «Одержима», «Музичні химери» у виконанні аматорського театру «Вперше», який діє у бібліотеці, активних читачів та працівників бібліотеки. Режисер постановок – Наталка Максимчук.
     Глядачі занурились у світ драматичного поетового слова та відчули атмосферу  домашнього Лесиного театру. Затамувавши подих, спостерігали за високим рівнем виконання, зауважили, що гра акторів була досконала і сильна.

    Уся творча група, бібліотечні працівники творчо працювали над підбором та виготовленням костюмів, оформленням зали,  книжкової виставки творів Лесі Українки. Немає коментарів:

Дописати коментар