вівторок, 1 грудня 2015 р.

"Сильні духом прославляють Україну"


     Часто самі люди з особливими потребами не хочуть йти до світу. Вважають, що вони нікому не потрібні. Та й не знають як це зробити. Один з таких способів – творчість. Адже життя – це не очікування сонця, а вміння танцювати під дощем.
   Люди, що вміють танцювати під дощем зібралися під гостинним дахом бібліотеки – філії№10, яка відчинила свої  двері людям з обмеженими можливостями у переддень міжнародного дня інвалідів. Домашню атмосферу заходу створили два театральні колективи:  самодіяльний театр « Вперше», що діє при бібліотеці та учасники театральної студії  інвалідів« Тамі», які подивували усіх присутніх своєю майстерністю. Завдяки різножанровості постановок обох самодіяльних театрів  захід виявився інтригуючим і контрастним: театр « Вперше» вів романтичну лінію, опираючись на творчість Петра Коробчука. « Тамі» ж дивував блискавичним гумором Павла Глазового і феєричною постановкою уривка з п’єси  Старицького « За двома зайцями». Керівник театру – студії Алла Антонюк.
Своїми піснями присутніх в залі порадував гурт « 9 нота».   Авторську  поезію і  прозу  читала  психолог і волонтер Оксана Ганущак.
   Свої роботи представили майстри народно-прикладного мистецтва: Тетяна Вегера (вироби з глини), Наталія Бугай (вироби ляльки-мотанки), Ганна Павлючик (вишивка), Анатолій Бойко (колекція писанок із різьбленням і художньою ковкою).  Представлена виставка картин на козацьку тематику Івана Кечми із Володимир Волинська.
Ведучі дійства- учасники аматорського театру «Вперше» Наталка Максимчук та Ксенія Вдячна.

    На заході були присутні  представники та члени громадських організацій інвалідів, читачі бібліотеки, студенти Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна», три студента цього закладу відзначені подякою за особистий внесок у розвиток інвалідного руху  України.


Немає коментарів:

Дописати коментар