вівторок, 24 лютого 2015 р.

Поетичний вечір-імпровізація "Побудь у моєму всесвіті"

    З нагоди Міжнародного дня рідної мови та відзначення річниці подій на Майдані молода волинська авторка,  читачка бібліотеки Оксана Ганущак (псевдонім Ксенія Вдячна) познайомила усіх, хто любить поезію із своєю творчістю. Вечір складався з трьох частин: патріотичної філософської та ліричної. Друзі Оксани, а також всі охочі  декламували її поезію. До кожного прочитаного вірша була підібрана музика та слайди картин, які намалювала сама Оксана.
       Патріотичну поезію читали: авторка, громадська діячка Тетяна Вешета, а також молоді художниці, волонтери  Аліна Йодловська, Марія Оліферук,  Маргарита Паламарчук. З Маргаритою їй судилось познайомитись  на Майдані. До глибини душі усіх вразив  вірш «А я сьогодні чудом жива».  Щирі  теплі слова своїй учениці  висловила  вчитель, літераторка Лукія Василевська, яка також прочитала і  власний вірш «Лист на фронт», присвячений героям Небесної сотні.  Усі присутні  вшанували пам'ять загиблих  героїв Майдану та воїнів АТО хвилиною мовчання.
     Мініатюру «Бо кожна клітина твоя…», поставлену на основі своїх віршів,  виконала сама авторка та студентка училища культури та мистецтв ім. І. Стравінського Юлія Полівода.
    Ольга Кононенко, ведуча радіо «Луцьк», зізналась, що зазвичай  не декламує, але атмосфера вечора сприяла тому, що вона також прочитала вірші «Згадай», «Так буває…» і зазначила, що для журналістів такі люди, як Оксана є великим скарбом, де поєднується психолог і поет.  Варто зазначити, що вона позитивна, талановита і надзвичайно сонячна людина.
     Лірична поезія звучала із уст завідувача відділом культурно-просвітницької роботи бібліотеки СНУ ім. Лесі Українки Леся Млинар.
   Враженнями про почуте, поділились член Національної спілки письменників Петро Коробчук та Волинська  драматургиня  Наталка Максимчук. А актор Волинського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка Мирослав Юзефович, що знявся у відомому історично-драматичному фільмі «Поводир»  побажав Оксані  надалі творчо працювати і реалізовувати власний потенціал. На вечорі звучали  пісні у виконанні самої авторки та відомої лучанки Світлани Кресак. Гості вечора мали можливість милуватися виставкою  картин авторки.
     У житті  Оксана  пізнає себе, світ, намагається бути щирою , живе за покликом душі і по можливості ділиться своїм щастям з іншими. Улюблена її цитата: «життя вимірюється не кількістю зроблених вдихів, а кількістю моментів, коли від щастя перехоплює дух. Щастя-це вміння бути щасливим, вміння радіти дрібницям і бути вдячним за те, що  маєш»
    Захід відбувся в рамках клубу літературних презентацій «Вперше», який діє при бібліотеці.
   
                                
                                

Немає коментарів:

Дописати коментар