середа, 7 травня 2014 р.

Святкова зустріч "Вклоняємось Вам,ветерани"

І живуть у пам’яті народу
Його вірні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів
Грізної, великої війни.
Їх життя, їх помисли високі,
Котрим не судилось розцвісти,
Закликають мир ясний і спокій,
Як зіницю ока, берегти.
В. Симоненко


     
 Усе далі  відходять грізні роки Великої Вітчизняної війни. Нелегке  наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом і з нею свято Перемоги. Цей день назавжди залишиться для нас  затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем Великої Перемоги.
       З нагоди  урочистостей,  приурочених  69-й річниці Перемоги,                      в  бібліотеці - філії № 10 відбулась святкова зустріч  ветерана  Великої Вітчизняної війни  Івана  Марковича Глущука  з учнями 2-Б та 2-Акласів ЗОШ № 7 «Вклонімося  Вам, ветерани»
   Про свої воєнні роки Іван Маркович розповідав дуже цікаво. Діти дізналися, як будучи юнаком він допомагав партизанам. Усіх присутніх  вразила  кількість орденів та медалей ветерана. Учні хотіли почути розповіді про кожну із них. Наприкінці зустрічі Іван Маркович  відповів на запитання учнів , побажав дітям успіхів у навчанні , бути гідними слави наших нащадків.
    Працівники  книгозбірні ознайомили  читачів з  книжковою                    виставкою –вшанування   « В книжковій пам’яті миттєвості війни».
Немає коментарів:

Дописати коментар