пʼятниця, 29 листопада 2013 р.

Виставка творчих робіт "Душу зцілює добро"                                                       

                                                               
  Міжнародний день інвалідів щорічно відзначають 3 грудня. Ініціатором проведення цього символічного дня стала Організація Об`єднаних Націй, яка 1992 році запропонувала заснувати таке свято. Звичайно, цей день не можна назвати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства.
    Саме в бібліотеці організована  виставка творчих робіт людей з особливими потребами  « Душу зцілює  добро».На виставці були представлені творчі роботи членів Волинської обласної благодійної організації стомованих інвалідів  «Астом-Волинь», благодійної місії  «Сонце любові», центру реабілітації інвалідів з дитинства «Джерело життя», Волинської обласної організації УТОГ,Волинського обласного фонду «Інваліди Чорнобиля Волині».
    Автори цієї виставки мають обмежені фізичні можливості, але це не стає їм на заваді створювати шедеври та дарувати людям радість, адже для них творчість-це можливість відчути себе повноцінними . Всі роботи вражали реалістичністю та творчим підходом виконавців. Загалом  були представлені  ікони вишиті бісером, картини, кераміка, флористичні композиції та багато інших виробів ручної роботи.
    Початок виставки благословив керуючий Волинською єпархією митрополит  Волинський і Луцький Ніфонт, який зауважив, що на цій землі ми – гості. « Всі підемо у вічність,але творчість, яку ми лишемо по собі, - існуватиме вічно», зауважив Владика. Саме з благословення владики Ніфонта три роки тому була створена організація  «Астом – Волинь».
    На заході звучала музика у виконанні камерного оркестру викладачів Луцької музичної школи  ім. Фредеріка Шопена, та учнів  Луцької музичної школи №3 бандуристів Вероніки Ващук і Марії Герасимчук.


                                                              

                                                                                                    

Немає коментарів:

Дописати коментар