пʼятницю, 9 листопада 2012 р.

Літературні зустрічі приурочені дню української писемності та мови.


9 листопада – день української писемності та мови.

Бібліотеки  завжди стоять на захисті української мови, популяризації української літератури та збереженні друкованого слова . Тому вже традицією стало в бібліотеці-філії  №10 проводити літературні заходи , приурочені дню української писемності та мови.

 На цей раз працівники бібліотеки спільно з студентами  училища культури та мистецтв  ім. Стравінського та студентами коледжу технологій та бізнесу  СНУ ім. Лесі Українки організували літературно- мистецьке  свято « Доля  мови - доля народу». На захід  запрошена педагог за фахом і покликанням , поет за станом душі , член Національної спілки письменників України – Євгенія Назарук, автор двох поетичних збірок « Ніч на моєму плечі» , « Танець бджоли».

 Всім присутнім  до душі припала творчість поетеси ,студенти  залюбки читали  її поезію. Слово авторки сходить і проростає любов`ю до рідної мови у юнацтва та молоді, а слово мистецьке дарує зацікавленому читачу  не одну миттєвість наближення до краси, наймення якій - Поезія .

 
 
 

Наступний захід в бібліотеці був проведений для дітей старших груп ДНЗ №7 «Дзвенить струмочком рідна мова».
 
 
 

 А з учнями 3-х класів «ЛНВК ЗОШ №7 – природничого ліцею»  бібліотекарі організували  зустріч з молодою літераторкою   Вікторією Литвак. Учні уважно слухали  її чарівні вірші і казки. На святі звучало багато поезії про мову.
 

 


Немає коментарів:

Дописати коментар