пʼятницю, 24 лютого 2012 р.

Презентація книги Володимира Лиса " Іван і Чорна Пантера"

В клубі літературних презентацій "Вперше" відбулась презентація книги журналіста, драматурга, члена Спілки письменників України й Асоціації українських письменників, лауреата "Коронації слова", переможця номінації "Гранд- Коронація" Володимира Лиса "Іван і Чорна Пантера". Книга нещодавно вийшла у харківському видавництві "Клуб Сімейного Дозвілля".
Першим свої враження про книгу озвучив волинський поет, літературний критик Віктор Вербич.
У романі автор переплів два зовсім несхожі між собою життя - сільського дивака Йвана та богемної моделі Таумі Чорна Пантера Ремпбел.
До презентації долучилась поетеса Надія Гуменюк. Вона розповіла ,що у автора з`явились психологічні детективи, потім історичний фільм , книги з містикою , драматургія.За її словами , презентована книга "Іван і Чорна Пантера" так само - твір несподіваний і не схожий ні на що, що було написано раніше. 


 Читачі бібліотеки Якушева Валентина , Максимчук Наталія поділились своїми враженнями про прочитану книгу , яку автор подарував для бібліотеки напередодні.Завідувач бібліотекою запропонувала всім присутнім  хто не придбав книги , взяти і прочитати її у бібліотеці.


На закінчення презентації присутні мали нагоду отримати автограф від автора книги.

Немає коментарів:

Дописати коментар