понеділок, 20 лютого 2012 р.

Творча зустріч з Братами Капрановими

У бібліотеці вже більше п`яти років діє клуб літературних презентацій "Вперше" , де відбуваються перші презентації українських письменників.
 17 лютого з презентацією своєї нової книги до читачів завітали Віталій та Дмитро Капранови- відомі українські письменники , публіцисти і видавці . Нова книга братів Капранових отримала назву"Щоденник моєї секретарки" і вийшла друком у видавництві "Зелений пес".


Зі слів Капранових на написання книжки
 їх надихнула одна із секретарок, що працювала в їхньому видавництві . Імені її вони вже  не пригадують, однак пам`ятають особливість цієї працівниці: вона вела особисті записи у робочому зошиті для справ.

 Завітали до луцьких читачів Капранови не самі - з лідером відомого гурту " ОТ VINTA" Юрком Журавлем. Він створив оригінальні ілюстрації до книги.Та однією лише презентацією книжкової новинки творча зустріч не закінчилася. Разом з Юрком Журавлем брати Капранови виконали декілька пісень, а також покладені на музику вірші сучасних українських поетів , що
входять до нещодавно виданих книг. 

Наприкінці зустрічі всі бажаючі змогли не тільки придбати  книги Капранових, а й отримати їх автографи.І судячи з того , який ажіотаж серед присутніх викликала така можливість , творча зустріч  пройшла вдало.

На згадку про літературну зустріч автори подарували колективу бібліотеки свої книги з автографами.

Немає коментарів:

Дописати коментар