неділя, 3 лютого 2019 р.

Ліга українських письменників імені Павла Чубинського відзначила 180-у річницю автора слів Гімну України     Вже майже 17 років як створена Ліга українських письменників імені Павла Чубинського на чолі почесного голови Ліги  Олексія Дмитровича Добка. Літератори пишуть і видають твори переважно патріотичного спрямування. Бібліотека постійно співпрацює з творчими людьми Ліги і з нагоди пам’яті Павла Чубинського було проведено історико-літературний вечір «І покажем, що ми браття, козацького роду»
      Захід розпочався із виконання Державного Гімну України у виконанні хорової аматорської капели «Злагода», керівник  Ігор Баранюк. Про життя та діяльність Павла Чубинського, автора слів Гімну України розповів головний редактор журналу «Яровиця» Віктор Зубович.
      У другій частині заходу звучали твори членів Ліги українських письменників. Ігор Баранюк зачитав уривки із повісті «Малум», Лариса Ковальчук розповіла про  історично-документальну  повість «Холодний вирій», в яку лягли спогади батьків Олександра та Ніни Петричів, а Лукія Василевська читала власну  поезію із збірки «Обпалені надії».
     Сергій Цюриць, член Національної спілки письменників Волині подарував читачам бібліотеки свою нову книгу вибраних творів та зазначив важливість діяльності Ліги. Бібліотека має у своїх фондах   книги  членів Ліги, на заході була організована велика книжкова виставка.
       Цей патріотичний захід відбувся у теплій атмосфері, в залі були присутні літератори, численні друзі бібліотеки, патріоти нашого краю, звучали  пісні у виконанні ігоря Баранюка та хору «Злагода»
Немає коментарів:

Дописати коментар