середа, 28 березня 2018 р.

Літературні читання «Мудра людина із щирим серцем»  У тиждень дитячого читання в бібліотеці відбулись  літературні читання творів Василя Сухомлинського, адже в цьому році виповнюється 100 років від дня народження дитячого письменника.

    Для дітей автор написав 1500 оповідань та казок. Його твори перекладані  більше  50-ти мовами світу. Герої цих творів –павучок та мурашка на землі, журавлиний ключ у небі, лелеки, горобчики, берізка, калюжа, маленьке кошеня і звичайнісінькі діти, їхні батьки, бабусі, дідусі. Особливо багато написав про матусю. 
     А читали мудрі оповіді учням 2-а та 3-г  класам працівник дитячого відділу бібліотеки Лариса Радчук та студенти бібліотечного факультету училища культури та мистецтв Яна Лагодюк та Оксана Дитина. Відбулось також обговорення, адже після кожного прочитаного твору дітям задавали запитання. Слухаючи твори Василя Сухомлинського усі стаємо мудрішими та добрішими. 
     Тиждень дитячого читання закінчився, але працівники бібліотеки запрошують до постійного читання і готуються до нових заходів.
Немає коментарів:

Дописати коментар