пʼятницю, 7 квітня 2017 р.

Презентація книги Юрка Вовка відбулась у бібліотеці


       В клубі літературних презентацій «Вперше», що діє у бібліотеці відбулась презентація історичного роману  волинського прозаїка, члена Національної спілки письменників  Юрка Вовка «Пам’ять крові»
     
     Книга розповідає про події другої світової війни на Волині, де зображено українсько-польський конфлікт – тема, яка дуже актуальна сьогодні.  Юрко Вовк зізнався, що працював  над цією темою багато років, а написав історичний роман досить швидко – за три місяці, зважаючи на нагальність теми.
      
     Думками про книгу поділився  заступник голови Волинської облради Олександр Пирожик, розповів, що зараз книгу Юрка Вовка читає його родина. Були і інші  цікаві виступи істориків та літераторів : Ольги Ляснюк, Андрія Криштальського, Лесі Бондарук,  Олексія Добка, Володимира Місюри.
     
     Юрій Зилюк та Андрій Криштальський розповіли, що підготували сценарій документально-художнього фільму у співпраці з Українським інститутом національної пам’яті, аби показати український погляд на трагічні події 1943 року  між українцями та поляками.

     
       Історичний роман на  болючу тему Волинської трагедії викликав емоційні відгуки з боку присутніх глядачів, а формат живого діалогу з автором дав можливість висловитись кожному.Учасники події цікавилися можливостями якнайширшого розповсюдження книги серед українських читачів та можливостями перекладу його для польського читача

 
Немає коментарів:

Дописати коментар