пʼятниця, 17 лютого 2017 р.

Презентація роману "Забудь-річка" Братів Капранових у бібліотеці


    Відомі українські письменники та видавці Брати Капранови презентували у  бібліотеці новий історичний роман «Забудь- річка»

     У книзі розповідається про реалії, що стосуються тисячі українських родин. Тут немає вигадок, письменники опрацювали спогади бійців УПА, Червоної армії, в’язнів радянських таборів, дослідили підпільний рух 30-х та 40-х років. З їхньої родинної історії відомо, що їх два діди опинились по різні боки барикад. Також описані недавні події  що відбувалися в Україні і вже  стали історією. Книга спонукає до роздумів, тому її варто прочитати кожному.
   
Автори на відміну від інших письменників знайомлять читачів із своєю новою книгою, подорожуючи містами України. А вибрали саме такий спосіб, який рідко хто з письменників практикує, тому що вважають, що ніщо не замінить живого спілкування з читачем.  
    
      Саме у цій бібліотеці вони вже вдруге, але як і в перший раз - шість років тому приємно їх знову подивувала глядацька аудиторія. На зустріч з авторами прийшли  зацікавлені  читачі  різного віку, активні користувачі книгозбірні, митці краю, творчі люди.
   
     Письменники  Євгенія Назарук  та Василь Гриб  подарували  авторам свої нові  книги, а художник Руслан Чугай презентував  портрет Братів Капранових, виконаний під враженням першої зустрічі з авторами.
   
     Капранови  зауважили , що бібліотеки на сьогоднішній день є потужним осередком культури. Зробивши моніторинг кількості бібліотек України , визначили,  що в містах  де  менше бібліотек, там нині ідуть військові дії, а там, де живе культура, туди не прийде ворог.

       Відбулась і автограф-сесія, глядачі вишукувались у величезну чергу, аби придбати книги авторів з автографом.

     Віталій та Дмитро  подарували читачам бібліотеки свої нові книги, отож працівники книгозбірні запрошують   до їх прочитання. 


Немає коментарів:

Дописати коментар