середа, 6 травня 2015 р.

Майстер - клас "Листівка – витинанка для матусі "

  

       Кожної другої неділі травня в Україні відзначається поважне свято - День матері. В цьому році День матері припадає на 10 травня.
      Це свято любові і поваги, і єдиним справжнім подарунком у цей день є вираз взаємної любові! Любов матері - основа і джерело життя. У цілому світі мірою гідності людини вважається її вдячність матері за життя, за всі її старання, за виховання дітей і за самопожертви.

    Вже стало традицією в нашій бібліотеці проводити майстер - класи з витинанки. На святковий майстер-клас « Листівка – витинанка для матусі» завітали  маленькі читачі. Бібліотекар розповіла діткам про історію свята , запропонувала власноруч  створити листівку-витинанку. Читайлики  залюбки вирізали квіти для своїх матусь. Ці вироби вони подарують  своїм ненькам у день свята.


   А історія цього  свята така: у 1908 році молода американка Анна Джервіс з Філадельфії виступила з ініціативою вшановування матерів у пам’ять про свою матір яка передчасно померла. Анна писала листи до державних установ, законодавчих органів, видатних осіб із пропозицією один день у році присвятити вшануванню матерів. Її старання увінчалися успіхом - в 1910 році штат Вірджинія перший визнав День Матері як офіційне свято. Хоча по суті це - свято вічності: з покоління в покоління для кожного мама - найголовніша людина для своїх дітей.


Немає коментарів:

Дописати коментар