пʼятниця, 20 червня 2014 р.

"Краса без обмежень" у бібліотеці     Бібліотека спільно з Волинським фондом активної реабілітації неповносправних з ініціативи голови цього фонду Ганни Григорівни Гапонюк провели захід «Краса без обмежень», присвячений людям з особливими потребами.
   На заході йшлося про красу, талант, силу особистості, що допомагають піднятися з інвалідного візка і жити повноцінним життям. Для багатьох людей, які завітали на свято, такою рушійною силою стало мистецтво, спорт, поезія. Серед учасників було багато творчо обдарованих людей. Найбільше вразив присутніх виступ учасника театральної студії «Тамі», що з 2007 року діє при Волинському обласному молодіжному центрі реабілітації інвалідів з дитинства «Джерело життя», Сергія Цумана, котрий прочитав вірш Т.Шевченка. Виступ хлопця став  несподіванкою свята, адже був цілковитим експромтом. Особливо зворушливо це виглядало на фоні поезій Лесі Українки і Василя Слапчука, які читала ведуча дійства  -  читачка бібліотеки, драматург Наталка Максимчук. Ведуча подякувала керівникові театру «Тамі» Аллі Антонюк за любов до своєї справи, терпіння і креативність та подарувала для театру  збірку власних творів «Сон». Серед учасників свята - художниця Діана Сад, жінка драматичної долі, яка знайшла в собі сили піднятися на ноги, не дивлячись на хворобу; художниця Любов Косарук, яка створює прекрасні картини; Володимир Фінюк, який на милицях дійшов до Києва, довівши усім, що у світі немає нічого неможливого. Взяла участь у заході і відома волинська поетеса, композитор Любов Мілевич, яка привітала присутніх, прочитала вірші та влаштувала справжнє шоу, виконуючи власні пісні.
  З учасниками заходу залюбки спілкувалися заступник голови обласної ради Олександр Пирожик, начальник департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Світлана Мишковець та заступник начальника цього департаменту Людмила Сірбіненко, а також заступник начальника департаменту соціальної політики міської ради Олег Главацький.
    В цілому, свято вдалося. У залі панувала  атмосфера неймовірного позитиву, добра, довіри.
Завідувач книгозбірні Надія Чміль наостанок подякувала усім присутнім і запросила  на заходи, що відбуватимуться у бібліотеці надалі.
Немає коментарів:

Дописати коментар