вівторок, 26 березня 2013 р.

Тиждень дитячої та юнацької книги.

В Україні щороку в останній тиждень березня проходить Всеукраїнській тиждень дитячої та юнацької книги. Дитинство - це той неповторний час, коли маленька людина відкриває для себе світ , і гарна дитяча книга відіграє в цьому певну роль. Творче читання , коли читають не лише очі,а й розум і серце , вводить дитину у неповторний світ Слова , Книги, яку не можна замінити нічим.

Активні читачі бібліотеки - філії №10 не уявляють свого життя без книги і бібліотеки .
І тому під час весняних канікул юних читайликів бібліотекар дитячого абонементу Лариса Радчук запросила спільно провести літературний вернісаж "Моя улюблена книга".
Діти залюбки розповідали про свої улюблені книги . Це переважно книги українських авторів .
Улюбленими виданнями наших читачів   є книги Івана Андрусяка "Сорокопуди, або як Ліза і Стефа втекли з дому " ,   Володимира Рутківського "Джури козака Швайки" ,Всеволода Нестайка "Тореадори з Васюківки", Сашка Дерманського "Чудове чудовисько" та інші.


 На святі звучали пісні , вірші , прислів`я , загадки.
 Протягом канікул діти в бібліотеці знайомляться , спілкуються .
Бібліотекар дитячого читального залу Демчук Ала  організувала  книжкову виставку
"Подорож у світ книги ". На якій представлені літературні новинки , які презентуються на абонементі для дітей та юнацтва.


 
По завершенню заходу діти з задоволенням поспілкувалися з журналісткою радіостанції "Луцьк" волинської обласної державної телерадіокомпанії.                                                  
 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар