вівторок, 26 червня 2012 р.

Подаруй дитині вишиванку!
В цей день наша бібліотечна зала була схожа на велику українську оселю, де панує добро,любов,повага,щедрість,небайдужість,краса і творчість. В залі метушились діти у вишитих сорочках. За столами сиділи поважні вишивальниці. Адже в цей день відбувся черговий захід у рамках благодійної акції "Подаруй дитині вишиванку", організований благодійним фондом "Новий Луцьк", який очолює народний депутат Ігор Палиця.
     Цей день свого роду був дарунковий , вишивальниці зустрілись з дітьми сиротами і вручили їм вишиванки. Ці сорочечки з любов`ю і теплотою у серці , зі щирими молитвами майстринь мережили кольоровими нитками, неначе для рідних дітей.

Любов Мокшанова, працівник бібліотеки, вишила сорочку Березюк Вікторії. Це перша вишиванка майстрині , яку вона вишивала з любов`ю , з хорошими думками , щоб дитина була щаслива.


Читачка бібліотеки Марія Пишук вишила сорочечку для Кальчук Юлії. Ця акція так запала в її душу , що вона написала про вишиванку вірші, які прочитала присутнім. А сорочку поетеса і медик за професією вишивала вдома вечорами та під час нічних чергувань у лікарні.
     Маруха Наталія не тільки багато читає , але і знайшла час вишити сорочечку для Мул Вікторії.


Із задоволенням вишила сорочку читачка бібліотеки Марчук Інна для Карманської Юлії, а зараз продовжує працювати над наступною вишиванкою , яку буде дарувати сиротині  напередодні Дня Незалежності.
      Узори для вишивання майстрині підбирали з книг , журналів, які є у книжкових фондах нашої бібліотеки.
       Побутує такий вислів: " народитися в сорочці "- тобто бути щасливою і успішною людиною, побажали дітям організатори акції.

Немає коментарів:

Дописати коментар